Indelingen Seizoen 2019 - 202020-07-2019
Indelingen Seizoen 2019 - 2020
Indeling Tubantia Zondag 1 
De Bataven, SC Bemmel, BVC'12, Heino, RKHVV, Orion, Rigtersbleek, Rohda Raalte, De Zweef, FC Winterswijk, Voorwaarts Twello, TVC'28, Stevo en Tubantia.

Indeling Tubantia Zaterdag 1
Achilles'12, Achilles E, FC Aramea, FC Berghuizen, Drienerlo, GVV Eilermark, SC Enschede, Juliana'32, EFC PW 1885, Rigtersbleek, Sportlust Glanerbrug, SVV'91, Tubantia, FC Winterswijk.

Indeling Tubantia Zondag 2
Enschede SC 2, Victoria '28 3, Tubantia 2, Vosta 2, Quick '20 3, De Tubanters 2, Vogido 3, Rigtersbleek 3, Oldenzaal 3, Barbaros 2, Berghuizen 2, BWO 2, UD W. 3.

Indeling Tubantia Zondag 3
Achilles'1`2 4, BWO 4, Delden 3, GFC 2, NEO 8, Rigtersbleek 5, Rood Zwart 5, FC Suryoye-Mediterraneo 6, Tubantia 3, TVO 3, TVV 5, Zenderen Vooruit 3.

Indeling Tubantia Zondag 4
MVV '29 9, KOSC 6, KOSC 8, Tukkers De 5, Borne 5, RSC 7, Tubantia 4, Hengelo 3, TVC '28 10, Stevo 9, UD W. 7, SDC '12 6.

Indeling Tubantia Zondag 5
MVV '29 6, RSC 8, Achilles '12 5, Tubantia 5, Hengelo 4, Heracles avc 2, Saasveldia 6, Bornerbroek 4, UD W. 6, DTC '07 4, Luctor Et Emergo 7, La Premiere 5.
Indeling Tubantia 45+1
Almelo 45+4, Barbaros 45+1, BWO 45+1, DSVD 45+2, Hengelo 45+2, sv de Lutte 45+2, RSC 45+2, SDC'12 45+2, Tubantia 45+1, De Tukkers 45+1, UD W 45+1.

Indeling Tubantia 35+1
Achilles'12 35+1, ATC'65 35+1, BWO 35+1, Juliana'32 35+1, Tubantia 35+1.

Indeling Tubantia 35+2
Tubantia 35+2, Barbaros 35+1, Achilles'12 35+2, Rood Zwart 35+1, BWO 35+2.

Indeling Tubantia 35+3
Tubantia 35+3, Berghuizen 35+2, Quick'20 35+2, BWO 35+3.

Indeling Tubantia 35+4
Tubantia 35+4, BZSV de Blauwitters 35+3, ATC'65 35+3, Juliana'32 35+1.

Indeling Tubantia Zondag VR1
ATC'65 VR2, BWO VR1, DTC'07 VR1, EMOS VR1, Enter VR1, Lochuizen VR1, LSV VR1, Markelo VR1, MVV'29 VR1, Sp. Neede VR1, SVO Twickel VR1, Tubantia VR1.

Indeling Tubantia Zondag VR2
Borne VR1, Juventa'12 VR1, Manderveen VR1, Reutum VR1, sv Rijssen VR1, RSC VR1, Saasveldia VR1, SDC'12 VR1, Tubantia VR2, TVC'28 VR2, UD W VR1, De Zweef VR1.

Indeling Tubantia VR 30+1
AJC VR 30+1, BSC Unisson VR 30+1, Losser VR 30+1, De Tubanters VR 30+1, Tubantia VR 30+1

Indeling Tubantia Zaterdag 2
Achilles'12 3, ATC'65 4, BWO 2, BZSV de Blauwwitters 2, De Esch 4, Juliana'32 2, NEO 3, Quick'20 7, SDC'12 4, Tubantia 2, Wilhelminaschool 4.

Indeling Tubantia Zaterdag 3
Achilles E 3, ASJC'96 2, ATC'65 5, Avanti W 3, De Esch 5, Juliana'32 3, Quick'20 10, Quick'20 9, Rigtersbleek 4, SDC'12 5, Sportlust Glanerbrug 3, Tubantia 3.

Indeling Tubantia Zaterdag 4
ATC'65 8, Bon Boys 3, Bon Boys 2, BWO 4, FC Eibergen 4, Excelsior'31 11, GFC 2, Haaksbergen 2, HSC'21 6, HSC'21 4, Markelo 3, Tubantia 4.

Indeling Tubantia JO19-1
Achilles'12 JO19-1, Bon Boys JO19-1, Losser JO19-1, sv de Lutte JO19-1, SDC'12 JO19-1, Sparta E JO19-1, Sportlust Glanerbrug JO19-1, De Tubanters JO19-1, Tubantia JO19-1, Victoria'28 JO19-1, Vogido JO19-1, Wilhelminaschool JO19-1.

Indeling Tubantia JO19-2
Achilles'12 JO19-4, AJC'96 JO19-2, Bentelo JO19-2, BWO JO19-1, avc Heracles JO19-2, KOSC JO19-3, NEO JO19-3, Quick'20 JO19-5, Quick'20 JO19-4, Rood Zwart JO19-2, SDC'12 JO19-3, Tubantia JO19-2, Wilhelminaschool JO19-3.

Indeling Tubantia JO19-3
Achilles'12 JO19-3, AJC JO19-1, De Esch JO19-2, Losser JO19-3, sv de Lutte JO19-2, Phenix JO19-1, Quick'20 JO19-7, Quick'20 JO19-6, RSC JO19-2, SDC'12 JO19-4, Sparta E JO19-4, Tubantia JO19-3.

Indeling Tubantia MO19-1
AZSV MO19-1, Colmschate'33 MO19-1, ST RKDSO/DEV-Arcen/IVO MO19-1, DZC'68 MO19-1, Orion MO19-1, SJO ZZC MO19-1, Tubantia MO19-1, Union MO19-1, VDZ MO19-1, FC Winterswijk.

Indeling Tubantia JO17-1
Achilles'12 JO17-1, ATC'65 JO17-2, Avantia W JO17-1, Bon Boys JO17-1, BWO JO17-1, Losser JO17-1, Rigtersbleek JO17-1, SDC'12 JO17-1, Sparta E JO17-1, De Tubanters JO17-1, Tubantia JO17-1, TVC'28 JO17-1, Victoria'28 JO17-1, Vogido JO17-1,

Indeling Tubantia JO17-2
ATC'65, Avanti W JO17-3, FC Berghuizen JO17-1, DTC'07 JO17-1, Losser JO17-3, Quick'20 JO17-5, Reutum JO17-1, SDC'12 JO17-3, Tubantia JO17-2, TVC'28 JO17-2, VMC JO17-2G

Indeling Tubantia JO17-3
ATC'65 JO17-7, Achilles'12 JO17-3, BZSV de Blauwwitters JO17-1, Excelsior'31 JO17-4, NEO JO17-4, Oranje Nassau JO17-5, Quick'20 JO17-10, Rood Zwart JO17-2, Tubantia JO17-3, Wilhelminaschool JO17-3, vv Twenthe JO17-3.

Indeling Tubantia JO17-4
Achilles'12 JO17-5, ATC'65 JO17-9, ATC'65 JO17-6, Bon Boys JO17-3, BWO JO17-4, DSVD JO17-1, NEO JO17-5, Quick'20 JO17-8, Sparta E JO17-6, Tubantia JO17-4, Victoria'28 JO17-5, Wilhelminaschool JO17-2.

Indeling Tubantia MO17-1
ATC'65 MO17-1, Avanti W MO17-1, FC Berghuizen MO17-2, BWO MO17-1, ST Emos/Achilles E MO17-1, Hengelo MO17-1, KOSC MO17-2, Losser MO17-1, LSV MO17-1, SVO Twickel MO17-1, Tubantia MO17-1, Wilhelminaschool MO17-1.

Indeling Tubantia JO16
DOS'37 JO16-1, Loenermark JO16-1, Sp Rekken JO16-1, Tubantia JO16-1, Wissel JO16-1, ZVV'56 JO16-1.

Indeling Tubantia JO15-1
Be Quick'28 JO15-1, Emmen JO15-1, FC Emmen JO15-1, Excelsior'31 JO15-1, Grol JO15-1, HSC'21 JO15-1, Longa'30 JO15-1, NEO JO15-1, Oranje Nassau JO15-1, Schalkhaar JO15-1, FC Trias JO15-1, Tubantia JO15-1.

Indeling Tubantia JO15-2
Achilles'12 JO15-3, ATC'65 JO15-7, ATC'65 JO15-6, De Esch JO15-4, De Esch JO15-3, Quick'20 JO15-5,  Quick'20 JO15-6, RSC JO15-2G, RSC JO15-3, SDC'12 JO15-3, Tubantia JO15-2, UD W JO15-2G.

Indeling Tubantia JO15-3
Achilles'12 JO15-4, Borne JO15-2, BWO JO15-5, BWO JO15-6, DSVD JO15-2, NEO JO15-6, NEO JO15-5, Quick'20 JO15-8, Quick'20 JO15-9, Rigtersbleek JO15-3, Rood Zwart JO15-3, Tubantia JO15-3G

Indeling Tubantia JO14-1
Oranje Nassau JO14-1, Tubantia JO14-1, Excelsior'31 JO14-1, Warnsveldse Boys JO14-1, AZC JO14-1, GFC JO14-1G, SJO Oeken/Brummen JO14-1.

Indeling Tubantia JO14-2
DZC'68 JO14-4, Juliana'32  JO14-1, Longa'30 JO14-3, Tubantia JO14-2, Wilhelminaschool JO14-1. 

Indeling Tubantia JO14-3
DOS'37 JO14-1, Excelsior'31 JO14-4, NEO JO14-2, sv Rijssen JO14-1, Sportlust Vroomshoop JO14-1G, Tubantia JO14-3.

Indeling Tubantia JO13-1
Achilles'12 JO13-1, Avanti W JO13-1, DETO JO13-1, Juventa JO13-1, Losser JO13-1, NEO JO13-1, Oranje Nassau JO13-1, De Tubanters , Tubantia JO13-1, Victoria'28 JO13-1, Vogido JO13-1, Vroomshoopse Boys JO13-1.

Indeling Tubantia JO13-2
Achilles'12 JO13-3, ATC'65 JO13-5, Avanti W JO13-4, Borne JO13-2G, BSC Unisson JO13-2, BWO JO13-6, BWO JO13-5, Hengelo JO13-1, LSC JO13-3, NEO JO13-5, Rigtersbleek JO13-2, Tubantia JO13-3.

Indeling Tubantia JO12-1
FC Berhuizen JO12-1, De Esch JO12-1, Losser JO12-1, Quick'20 JO12-2, SDC'12 JO12-1, Tubantia JO12-1.

Indeling Tubantia JO12-2
EMOS JO12-1, sv de Lutte JO12-1, Quick'20 JO12-3, Sportlust Glanerbrug JO12-1, De Tubanters JO12-2, Tubantia JO12-2.

Indeling Tubantia JO12-3
NEO JO12-3, Avanti W. JO12-3, Vogido JO12-3, UDI JO12-1, Tubantia JO12-3, RSC JO12-1, Rigtersbleek JO12-5, EMOS JO12-4, De Tubanters JO12-4, Suryoye-Mediterraneo JO12-1G, Heracles avc JO12-3, Losser JO12-4.

Indeling Tubantia JO12-4
Sportclub Rijssen JO12-1, Twenthe JO12-1, SVZW JO12-2, La Premiere JO12-2, Tubantia JO12-4, De Zweef JO12-3, GFC JO12-2G, SVVN JO12-1, Zenderen Vooruit JO12-1, Markelo JO12-3, Achilles '12 JO12-5, s.v. Rijssen JO12-1.

Indeling Tubantia JO11-1
ATC'65 JO11-2, BWO JO11-1, De Esch JO11-1, sv de Lutte JO11-1, NEO JO11-3, Quick'20 JO11-2, SDC'12 JO11-1, Sparta JO11-2, Tubantia JO11-1, UDI JO11-1, Vogido JO11-2.

Indeling Tubantia JO11-2
Achilles'12 JO11-2, ATC'65 JO11-3, Berghuizen JO11-1G, BWO JO11-2, DTC'07 JO11-1, avc Heracles JO11-3, NEO JO11-4, Quick'20 JO11-3, Sparta E JO11-3, De Tubanters JO11-4, Tubantia JO11-2.

Indeling Tubantia JO11-3
KOSC JO11-3, sv de Lutte JO11-2, Oranje Nassau JO11-4, Quick'20 JO11-8, Quick'20 JO11-7, SDC'12 JO11-5, SDC'12 JO11-6, Sparta E JO11-6, Sparta E JO11-8, Tubantia JO11-3, UD W JO11-2G.

Indeling Tubantia JO11-4
Achilles'12 JO11-4G,  Bon Boys JO11-5, BSC Unisson JO11-2, Excelsior'31 JO11-3, Hengelo JO11-2, Quick'20 JO11-6, SDC'12 JO11-6, Sparta E JO11-7, Sparta E JO11-9, Tubantia JO11-4, Wilhelminaschool JO11-3, WVV'34 JO11-3.

Indeling Tubantia JO10-1
De Esch JO10-1, Grol JO10-1, Lutte De JO10-1, Rigtersbleek JO10-1, Tubantia JO10-1, FC Eibergen JO10-1, Bon Boys JO10-1, Achilles '12 JO10-1, BWO JO10-1, Quick '20 JO10-3, Losser JO10-1, TVO JO10-1.

Indeling Tubantia JO10-2
De Esch JO10-2, NEO JO10-1, NEO JO10-2, Borne JO10-2, Tubantia JO10-2, Bentelo JO10-1, ATC'65 JO10-4, Rood Zwart JO10-1, De Tubanters JO10-3, Achilles '12 JO10-3, Barbaros JO10-1, Wilhelminaschool JO10-2.

Indeling Tubantia JO10-3
Tubantia JO10-3
, Avanti W. JO10-4, Avanti W. JO10-5, Excelsior'31 JO10-4, Excelsior'31 JO10-5, BWO JO10-3, Vogido JO10-4, Vogido JO10-5, BSC Unisson JO10-3, Losser JO10-4, Berghuizen JO10-2, Bornerbroek JO10-2.

Indeling Tubantia JO10-4
Excelsior'31 JO10-6, Rohda R. JO10-6, Rohda R. JO10-7, Tubantia JO10-4, Excelsior'31 JO10-7, De Zweef JO10-4M, Lemelerveld JO10-3, SJO JCO JO10-4G, Enter Vooruit JO10-3, Oranje Nassau JO10-6, Oranje Nassau JO10-7, s.v. Rijssen JO10-2.

Indeling Tubantia JO9-1
Quick '20 JO9-3, Juliana '32 JO9-1, BWO JO9-1, LSV JO9-2, Rigtersbleek JO9-2, Victoria '28 JO9-2, SDC '12 JO9-2, De Tubanters JO9-2, Lutte De JO9-1, Avanti W. JO9-2, Losser JO9-2, Tubantia JO9-1.

Indeling Tubantia JO9-2
NEO JO9-3G, Wilhelminaschool JO9-1, ATC'65 JO9-3, Quick '20 JO9-4, Borne JO9-2G, De Esch JO9-2, BWO JO9-2, RSC JO9-1, Hengelo JO9-1, UD W. JO9-1, KOSC JO9-2, Tubantia JO9-2.

Indeling Tubantia JO9-3
NEO JO9-5, NEO JO9-6, ATC'65 JO9-4, ATC'65 JO9-5, Heracles avc JO9-4, Oranje Nassau JO9-5, BWO JO9-3, BWO JO9-4, Achilles '12 JO9-3, Zenderen Vooruit JO9-1, DSVD JO9-1, Tubantia JO9-3.

Indeling Tubantia JO9-4
Sportclub Overdinkel JO9-1, Quick '20 JO9-5, Quick '20 JO9-7, De Esch JO9-3, Rigtersbleek JO9-4, SDC '12 JO9-4, De Tubanters1897 JO9-4, Sportlust Glanerbrug JO9-1, Avanti W. JO9-3, Losser JO9-4, Tubantia JO9-4, EMOS JO9-2.


Indeling Tubantia JO8-1
Wilhelminaschool JO8-1, Losser JO8-3, UD W. JO8-1, Hengelo JO8-1, BWO JO8-2, Delden JO8-1, Tubantia JO8-1, Rood Zwart JO8-1, Achilles '12 JO8-2, BWO JO8-3, Heracles avc JO8-4.

Tubantia G Voetbal
DOS'37JG 1, De Esch JG 1, ST Grol/Longa'30 JG2G, NEO JG1, Reutum JG1, Rigtersbleek JG1, Rigtersbleek JG2, Tubantia JG1 

HVV TUBANTIA

Nieuwsberichten

Laatste nieuws

A.s. Zondag Tubantia - Juventa'1221-08-2019
A.s. Zondag Tubantia - Juventa'12
Het 1e van Tubantia speelt zondag 25 augustus op sportpark de Bijenkorf een oefenwedstrijd tegen Juventa'12. (Zondag 4e...
Arie's Aftrap Toernooi bij Juliana'3221-08-2019
Arie's Aftrap Toernooi bij Juliana'32
Het nieuwe voetbalseizoen 2019 - 2020 gaat bijna van start. Net voor de eerste competitiewedstrijden organiseert...

Sponsors