Wedstrijdprogramma's Jeugd & Senioren17-02-2019
Wedstrijdprogramma's Jeugd & Senioren
De wedstrijdprogramma's zijn onder voorbehoud. 

De uitslagen komen zaterdag's en zondag's op deze website te staan, en blijven staan tot maandag 17:00 uur. 

Wedstrijdcoordinator:
Ronald Houtkooper  Lidnummer BPNN71T
  

Wedstrijden  JEUGD en SENIOREN 2019
Dinsdag 19 februari
Tukkers De JO17-1 - Tubantia JO17-1 19:30
Donderdag 21 februari (Beker)
Tubantia 1 - RKZVC  20:00 uur  
Zaterdag 23 februari  -  Zondag 24 februari
Maandag 25 februari
Tubantia JO11-4 - ATC'65 JO11-4  18:30
RSC JO9-2 - Tubantia JO9-2  18:00
Woensdag 27 februari
Tubantia JO19-1 - TVC '28 JO19-1 19:00
LSV JO12-1 - Tubantia JO12-1 18:30
Donderdag 28 februari
Tubantia MO17-1 - Avanti W. MO17-1 19:45
Tubantia JO12-2 - Avanti W. JO12-2  18:30
Zaterdag 2 maart  -  Zondag 3 maart
Dinsdag 5 maart
Tubantia JO15-1 - NEO JO15-1 18:45 
Zaterdag 9 maart  -  Zondag 10 maart
Dinsdag 12 maart
Tubantia Za 3 - Quick'20 Za 3  20.00
Zaterdag 16 maart  -  Zondag 17 maart
Zaterdag 23 maart  -  Zondag 24 maart
Zaterdag 30 maart  -  Zondag 31 maart
Zaterdag 6 april  -  Zondag 7 april
Zaterdag 13 april  -  Zondag 14 april
Zaterdag 13 april
Tubantia 2 - Stevo 3  18:00
Woensdag 17 april
Tubantia JO17-1 - NEO JO17-1  19:00
Donderdag 18 april
Tubantia 4 - DRC 2012 2  18:45
Zaterdag 20 april  -  Maandag 22 april
Woensdag 24 april
Tubantia JO12-1 - Avanti W. JO12-1  19:00
Tubantia JO11-1 - EMOS/Achilles E. JO11-1  19:00
Achilles '12 JO11-5 - Tubantia JO11-3  18:30
De Esch JO13-2 - Tubantia JO13-2  19:00
Vrijdag 26 april bij UD Weerselo
Losser VR30+1 - Tubantia VR30+1  19:30
UD W. VR30+1 - Tubantia VR30+1  20:00
Tubantia VR30+1 - AJC '96 VR30+1  20:30
Zaterdag 27 april  -  Zondag 28 april
Zaterdag 4 mei  -  Zondag 5 mei
Vrijdag 10 mei bij AJC'96
AJC'96 VR30+1 – Tubantia VR30+1 19:30
UD W VR30+1 – Tubantia VR30+1 20:00
Tubantia VR30+1 – Losser VR30+1 20:30 
Vrijdag 24 mei bij Tubantia 
Tubantia VR30+1 – Losser VR30+1 19:30
AJC'96 VR30+1 – Tubantia VR30+1 20:00
Tubantia  VR30+1 – UD W VR30+1 20:30
Oefenwedstrijden JEUGD en SENIOREN
Dinsdag 26 februari
Tubantia 2 - Enter Vooruit 2  20.00 
Dinsdag 26 februari 
Tubantia JO13-1 - Nordhorn JO13-1  18.30 
Vrijdag 1 maart
ATC'65 1 - Tubantia 1  20.00  
Woensdag 6 maart
Jong Tubantia - Jong PW  20.00 
Woensdag 13 maart
Tubantia JG-1 - Haaksbergen JG-1 19.00
Woensdag 24 april
Tubantia JG-1 - NEO JG-1  19:00
Toernooi-overzicht voor alle JEUGDTEAMS
Trainingsschema Seizoen 2018 - 2019
Speeldagenkalender
Handboek competitiezaken
Promotie en degradatie mannen oost 2019 
Promotie degradatie jeugd district Oost 2019 
Promotie-/degradatie vrouwen 2018 - 2019

Laatste nieuws

1e Tubantia wint bij Stevo17-02-2019
1e Tubantia wint bij Stevo
Het 1e van Tubantia heeft zondag 17 februari in Geesteren met 2 - 1 gewonnen van Stevo. Stevo kwam in de 45e minuut op...
JO13-1 verliest van Sparta E. JO13-116-02-2019
JO13-1 verliest van Sparta E. JO13-1
Eindelijk was daar de eerste officiële wedstrijd van 2019. Gelijk een pittige tegen Sparta Enschede. Voetballen met...

Sponsors