Parbedie BSO15-10-2019
Parbedie BSO
Parbedie BSO
Slideshow 1e zaterdag15-10-2019
Slideshow 1e zaterdag
Slideshow 1e zaterdag
Slideshow 1e Zo15-10-2019
Slideshow 1e Zo
Slideshow 1e Zo
Grote clubactie19-09-2019
Grote clubactie
Grote clubactie
Luchtfoto20-08-2018
Luchtfoto
Luchtfoto
Hoofdbestuur
Voorzitter Gerard ter Hedde Vice-voorzitter Hans Hagedoorn
Telefoon:  06 - 20 50 45 41 Telefoon: 06 -  51 62 77 85  
gerardterhedde@home.nl h.hagedoorn@hvv-tubantia.nl 
Verantwoordelijk voor: 
Dagelijks -en Hoofdbestuur 
Verantwoordelijk voor: 
Sponsorzaken 
1e penningmeester Jan Tilmans  Algemene zaken Peter Leferink
Telefoon: 06 - 146 485 74 Telefoon: 06 - 31 99 75 52
penningmeester@hvv-tubantia.nl p.leferink@hvv-tubantia.nl
Verantwoordelijk voor: 
Financial control 
Verantwoordelijk voor: 
Sociaal/Maatschappelijke ontwikkeling/Bestuurslid Stichting De Bijenkorf 
Algemeen lid Rene Verhoef  Nieuwbouw Hans Boes 
Telefoon: 074 - 278 28 82 Telefoon: 074 - 278 24 28
Rene.Verhoef@strukton.com  E-mail: Geen 
Verantwoordelijk voor: Beheer Sportpark  Verantwoordelijk voor: Nieuwbouw 
Marleen Vochteloo 2e secretaris 
Secretaris Berry Esmeijer 
Telefoon: 06 - 361 196 16 Telefoon: 074 - 243 14 41
marleen_vochteloo@hotmail.com
b.esmeijer@home.nl
Verantwoordelijk voor: Dames en meisjes  Verantwoordelijk voor: Dames en meisjes 
Ledenadministratie Lotte Meijvis Voorzitter TC Marcel Renssen
Telefoon: Geen Telefoon: 06 - 27 06 69 32 
ledenadministratie@hvv-tubantia.nl  mr@succesuitzendbureau.nl  
Verantwoordelijk voor: Ledenadministratie   
Voorzitter LEC Albert Hilverink  
Telefoon: 074 - 291 40 78     
Albertencobie@live.nl  
Verantwoordelijk voor: Kantinecommissie  
Wedstrijdsecretaris Ronald Houtkooper   
Telefoon: 074 - 277 28 94   
houtk464@ziggo.nl     
Verantwoordelijk voor:  
Wedstrijdsecretariaat & Scheidsrechters 
 

Laatste nieuws

Uitnodiging Ledenvergadering15-10-2019
Uitnodiging Ledenvergadering
Beste Tubantianen, Noteer vast in je agenda. Maandag 4 november aanvang 20:00 uur. De 119e Algemene Ledenvergadering....
Avanti W. - Tubantia VR1 / MO19-114-10-2019
Avanti W. - Tubantia VR1 / MO19-1
Woensdag 16 oktober speelt een combinatie van Tubantia VR 1 en MO19-1 een uitwedstrijd om de Tukker Cup tegen Avanti...

Sponsors