Wedstrijdprogramma's jeugd & senioren21-04-2018

Hieronder staan elke week de actuele programma's, oefenwedstrijden, van zowel de jeugdteams als van de senioren. 

Adres: Verlengde Polluxweg 10

Telefoon clubhuis 074 - 243 61 90

Wedstrijdprogramma voor aankomend weekend >> Zondag 22 april
Zaterdag 28 aprilZondag 29 aprilZaterdag 5 meiZondag 6 mei
Zaterdag 12 meiZondag 13 meiZaterdag 19 meiZondag 20 mei
Zaterdag 26 meiZondag 27 meiZaterdag 2 juniZondag 3 juni
Wedstrijdprogramma 35+ teams >>>>>> Vrijdag 20 april
Wedstrijdprogramma Dames 25+1
Dinsdag 24 april
Raalte VR1 - Tubantia VR1  20:00 uur  Wedstrijdnummer 24318
SDC '12 JO19-3 - Tubantia JO19-2  Vervallen
Excelsior'31 Za 15 - Tubantia Za 6  19:00 uur Wedstrijdnummer 61170
Woensdag 25 april
Tubantia JO8-1 - Avanti W. JO8-3  17:30 uur  Wedstrijdnummer 193803 
Tubantia VR2 - UD W. VR1  20:00 uur  Wedstrijdnummer 56361
Donderdag 26 april
Achilles '12 7 - Tubantia 6  19:00 uur  Wedstrijdnummer 46657
Woensdag 2 mei
Tubantia Za 2 - Quick'20 Za 2  20:00 uur  Wedstrijdnummer 126315 
Donderdag 3 mei
Tubantia 5 - SVV '91 3  19:00 uur  Wedstrijdnummer 54028 
Tubantia 6 - KOSC 5  19:00 uur  Wedstrijdnummer 194264 (Beker)
Woensdag 9 mei
Tubantia 2 - MVV '29 2  20:00 uur   Wedstrijdnummer 193848
Maandag 14 mei
Achilles '12 JO13-3 - Tubantia JO13-2  18:30 uur  Wedstrijdnummer 164345
 
Tubantia JO11-2 - Wilhelminaschool JO11-1  18:30 uur  Wedstrijdnummer 183788
Dinsdag 15 mei
Tubantia JO12-1 - Enter Vooruit JO12-1  18:30 uur  Wedstrijdnummer 174374 
Woensdag 16 mei
Sportclub Overdinkel JO17-2 - Tubantia JO17-4  19:15 uur  Wedstrijdnummer 171709
Sportclub Overdinkel JO9-1 - Tubantia JO9-2 Vervallen
NEO JO9-5 - Tubantia JO9-3  18:00 uur  Wedstrijdnummer 
Tubantia JO8-1 - BWO JO8-1  19:00 uur  Wedstrijdnummer 113951
Donderdag 17 mei
Quick '20 4 - Tubantia 3  20:15 uur   Wedstrijdnummer 30464
Vrijdag 18 mei
Tubantia 5 - Achilles '12 4  20:00 uur  Wedstrijdnummer 47268 
Maandag 22 mei
Tubantia 6 - Hengelo 3  19:30 uur  Wedstrijdnummer 63514 
Woensdag 23 mei
Vogido JO8-1 - Tubantia JO8-1  19:00 uur  Wedstrijdnummer 193811 
Tubantia JO12-1 - Oranje Nassau JO12-3  19:00 uur  Wedstrijdnummer 174378
Tubantia JO9-3 - BWO JO9-3  19:00 uur  Wedstrijdnummer 173216
Vrijdag 25 mei
Tubantia Za 2 - De Zweef Za 2  20:45 uur  Wedstrijdnummer 28737 
Achilles '12 JO11-1 - Tubantia JO11-1  18:30 uur  Wedstrijdnummer 140496
RKSV Bornerbroek JO8-1G - Tubantia JO8-3  18:30 uur  Wedstrijdnummer 167689
Maandag 28 mei 
Tubantia JO11-1 - NEO JO11-3  18:30 uur  Wedstrijdnummer 140524
Woensdag 30 mei
Tubantia JO15-2 - Bon Boys JO15-2  18:30 uur  Wedstrijdnummer 183460
Hier vind je alle downloads die betrekking hebben op het thema wedstrijdzaken.

Trainingsschema en kleedkamerindeling  Jeugd en senioren Update vrijdag 13 april

Dit zijn onze clubscheidsrechters voor de jeugd en senioren.  

Bijgaand het eerste  (jeugd)  toernooioverzicht van dit seizoen Update 19 april

Dit zijn de promotie- en degradatieregelingen die gelden voor het seizoen 2017 - 2018
                             
Competitie
Competitie
14:00 uur  

Laatste nieuws

Tubantia JO13-1 wint van Ruurlo JO13-121-04-2018
14-1-2-48-69-85-16-9-4 en niet te vergeten 25, Niet zomaar wat getallen op een rijtje. Elke getal heeft zo zijn eigen...
Zondag a.s. Stevo - Tubantia21-04-2018
Zondag a.s. speelt het 1e van Tubantia op sportpark De Peuverweide de zeer belangrijke wedstrijd tegen Stevo. Aanvang...

Sponsors